O firměRazítka SHINY

Razítka SHINY – tradiční značka od roku 1957

Sídlo firmy

Historie SHINY (čti šajny) spadá do roku 1957, kdy byla společnost založena. Od svého počátku se soustřeďuje na vývoj a výrobu razítek. Zpočátku se jednalo především o pásková datová a číslovací nesamonamáčecí razítka.

Díky vysoké kvalitě produktů se značka SHINY stala populární v mnoha zemích. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu o samonamáčecí razítka a nové produkty dle požadavků zákazníků a vývoje trhu.

V současné době patří SHINY mezi předního producenta sortimentu razítek. Zastoupení má v 75 zemích a prodává své zboží do 108 zemí světa.

V rámci zkvalitnění všech pochodů ve firmě byla společnost v roce 2001 certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2000. Držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2009 je také generální distributor značky SHINY pro ČR a SR – společnost SEMPER CORPORATION, s.r.o. .

V roce 2003 došlo k výstavbě nové budovy se zázemím pro více než 500 zaměstnanců, kteří pro firmu pracují.

Společnost se pravidelně účastní všech významných veletrhů z oboru po celém světě. Poměr nadstandardní kvality všech produktů a zajímavé ceny je hlavní doménou značky SHINY.

Umožňujeme Vám tak nakupovat za zajímavé ceny značkové produkty, které jsou zárukou kvality.

Každý rok je sortiment inovován a doplňován o nové výrobky dle požadavků zákazníků. Produktové portfolio je nyní tak široké, že si vybere opravdu každý. Sortiment byl také rozšířen o široký výběr speciálních razítkových barev (rychleschnoucí, na kovy, dřevo, apod.).

Vítejte ve světě kvalitních razítek, která mají styl.
Vítejte u SHINY.

Technologie a materiály

Mezi další produkty dodávané naší společností patří také zařízení a materiály pro výrobu.

Pro výrobu razítek dodáváme klasické osvitové jednotky pro výrobu razítek tekutým polymerem, dále FLASH osvitové jednotky pro výrobu razítek uzpůsobených pro technologii FLASH a v současné době nejširší sortiment nabízíme v oblasti laserových gravírek, které se mimo výroby razítek využívají pro gravírování, řezání a značení nejrůznějších materiálů.

V oblasti laserových systémů zastupujeme na českém a slovenském trhu předního výrobce, který je na trhu od roku 1989 – LASERPRO. Kromě předprodejních konzultací nabízíme rovněž profesionální průběžnou technickou podporu a následný servis. Dále rovněž působíme jako servisní středisko laserových gravírek UNIVERSAL LASER SYSTEMS. Pro zpřehlednění sortimentu a podrobné informace včetně fotografií a videí jsme pro Vás připravili samostatnou internetovou prezentaci laserových systémů : www.kvalitni-lasery.cz .

Dodáváme také spotřební materiály pro výrobu razítek technologií tekutého polymeru, dále laserové gumy a polymery pro výrobu razítek a použití v CO2 laserech a materiál pro výrobu razítek technologií FLASH. Soustřeďujeme se rovněž na dodávku materiálů pro laserové gravírování - pro laserové gravírky dodáváme široký sortiment ABS dvojvrstvých deskových materiálů LazzDesk, plexiskla, dřevěné překližky, eloxované a lakované plechy LazzMetal, přípravky THERMARK a spreje LaserFixer pro přímé značení kovů a keramiky/skla CO2 lasery, dále laserové tamponové klišé LazzPlate, dřevěné reklamní předměty LazzGift a další. Veškeré spotřební materiály mohou naši partneři velkoobchodně nakupovat v moderním e-shopu http://shop.razitka-shiny.cz.

Vše co nabízíme důkladně známe a umíme tedy poradit a pomoci - kvalitní razítka, kvalitní materiály a profesionální technologie v symbióze - to jsou produkty prezentované na www.razitka-shiny a www.kvalitni-lasery.cz.